Yirmi yılı aşan bir tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörde saygın ve seçkin bir yer edinmiş olan Terra İnşaat’ın, faaliyetlerini temelde 2 başlık altında toplayabiliriz. Bunlar; bina inşaat proje ve imalatları ile alt-yapı proje ve imalatlarıdır.

Bina projelerinin kapsamında; bir taraftan mesken konut projeleri ile apartman, site, villa türü inşaatlar yaparken diğer taraftan hastane, otel, iş merkezi gibi hizmet ve ticari binaların inşasına yönelik projeleri de başarıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Alt-yapıya yönelik faaliyetlerimizde ise Tünel Elektromekanik İşleri ve Yönetim binaları ile Yüksek Gerilim Nakil Hatları gibi projeler ağırlık kazanmıştır. Bu kapsamda firmamız tarafından üstlenilerek başarıyla tamamlanmış projeleri referans listemize kaydetmekten mutluluk duymaktayız.

İnşaat projelerinde ve imalatında; sağlam, güvenli, estetik ve kullanım verimliliği yüksek eserler ortaya koymak en temel prensibimizdir. Terra İnşaat, yetkin ve dinamik kadrosuyla ve 20 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle bu prensipten şaşmadan yoluna devam etmek ve daha büyük projelere imza atmak hedefindedir.